Skip to content

Online workshop pre učiteľov

Milí učitelia,

chceli by ste, aby Vaši žiaci mali dobrý vzťah k matematike? Radi by ste ich okrem samotného učiva naučili aj logicky a systematicky rozmýšľať? Veríme, že áno a radi Vám poskytneme pár námetov a nápadov, s ktorými máme v P-MATe pozitívne skúsenosti.

V novom školskom roku sme si opäť pripravili workshop určený hlavne pre učiteľov matematiky. Na workshope si ukážeme ako využiť matematiku aj iných odboroch, ako sú fyzika a biológia.

Na čo sa môžete na workshope tešiť?

  • Predstavíme Vám niekoľko konkrétnych aktivít rozvíjajúcich myslenie žiakov, ktoré môžete zrealizovať na vašich hodinách. Pôjde o aktivity, pri ktorých si môžete jednoducho upraviť obtiažnosť, takže sú vhodné aj pre piatkov, vedia však potrápiť aj deviatakov.
  • Ukážeme si rôzne motivujúce aktivity, ktoré sa dajú  využiť na aktivizáciu žiakov či oživenie vyučovacích hodín.
  • Predstavíme Vám súťaže a aktivity, ktoré P-MAT organizuje a možnosti ako sa môžu Vaši žiaci zapojiť.

Workshopy budú prebiehať online (cez google meet) a budú zadarmo. Workshop pripravujeme v troch rôznych termínoch, prosím vyberte si ten termín, ktorý Vám vyhovuje najviac.

Termín: Streda 15. februára o 18:00; Štvrtok 16. februára o 17:00 alebo 19:00

Nezabudnite sa tiež prihlásiť do P-MAT newslettra, ktorý pripravujeme špeciálne pre učiteľov. Nájdete v ňom všetky informácie o aktivitách a súťažiach, podnetné návrhy pre učiteľov a mnohé užitočné linky.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na p-mat@p-mat.sk alebo 0948 131 946 (Pavol Koprda).

Prihlasovanie je ukončené z dôvodu naplnenia kapacity.