Skip to content
Attoved logo

Individuálna online súťaž z biológie, fyziky, chémie a ďalšieho. Súťažiaci počas 60 minút riešia nezvyčajné úlohy, pričom odovzdávajú len výsledok alebo len označujú správnu možnosť.

Aktuality

Pripravujeme pre vás novú súťaž Attoved!

Uskutoční sa v utorok, 14.2.2023 o 16:00 online formou.

Vstupné na súťaž je dobrovoľné.

Ak ťa súťaž zaujme a chceš sa prihlásiť, stačí vyplniť formulár nižšie.

Prihláška

Prihláška na Attoved
Na tento mail príde potvrdzujúci mail s unikátnym kódom a pravidlami hneď po registrácii; detailné informácie o priebehu súťaže najneskôr 24 hodín pred súťažou a vzorové riešenia s výsledkovou listinou po skončení súťaže
Zadaj svoj (rovnaký) mail, prosím, pre kontrolu ešte raz.
Mám predbežný záujem o live vysvetľovanie riešení po súťaži
Radi by sme vedeli, či máš záujem sa hneď po súťaži zúčastniť live streamu (cca na 30 minút), na ktorom vám organizátori vysvetlia riešenia vybraných úloh z Attovedu. Záujem je nezáväzný, aj keď teraz povieš nie, môžeš sa stále pridať a naopak.

Na záver

Súhlasím so spracovaním osobných údajov
Mám záujem dostávať pravidelné emailové novinky P-MATu
Som učiteľ

 

O súťaži

Attoved je online individuálna súťaž z prírodných vied. Na súťažiacich čakajú vedomostné a experimentálne úlohy z biológie, fyziky a chémie. Okrem týchto vied sa stretnú aj s takzvaným Vedeckým mixom. Ten preverí ich vedomosti a hlavne logické myslenie z vied ako matematika, informatika, či geografia…

Súťaž je určená primárne pre žiakov siedmeho až deviateho ročníka ZŠ a prislúchajúcich ročníkov osemročných gymnázií. Pričom každý ročník súťaží v svojej kategórii a má pripravenú vlastnú sadu 20 úloh zloženú z 5 úloh z biológie, fyziky, chémie a Vedeckého mixu. Existuje aj kategória OPEN, ktorá je určená pre každého, kto rád rieši zaujímavé vedecké problémy.

Po súťaži prebehne aj livestream vysvetľovania niektorých úloh.

Kontakt

Ak  máš nejaké otázky a nejasnosti, tak nás neváhaj kontaktovať. 

Nina Petlánová

+421 908 712 451

attoved@p-mat.sk