Skip to content

Víkendová akcia nielen pre riešiteľov našich súťaží, ale pre všetky deti, ktoré sú v 5. – 9. triede ZŠ alebo príme až kvarte osemročných gymnázií.

Vítaní sú všetci fanúšikovia matematiky a fyziky, ktorí chcú zažiť víkend nabitý zábavou, hrami, novými kamarátmi a prednáškami.

Aktuality

Na jar sme pripravili Kockatý víkend v termíne 19. – 21. apríla 2024 v ŠVP Zliechov.

Prihlasovanie prebieha nižšie na tejto stránke do 7. apríla 2024 alebo do naplnenia kapacity. 

 

Účastnícky poplatok

Účastnícky poplatok je 80 €. V cene je zahrnutá strava 5-krát denne, pitný režim, ubytovanie, celodenný program a objednaný autobus z Púchova do Zliechova a späť. (Lístky na vlak si každý účastník zabezpečuje sám.)

Poplatok, prosím, uhraďte do termínu na prihlásenie (7. apríla) na účet P-MATu:

IBAN: SK14 1100 0000 0026 2917 6328 SWIFT: TATRSKBX

Pri platbe prosím použite variabilný symbol, ktorý sa zobrazí po odoslaní elektronickej prihlášky a tiež Vám príde e-mailom. 

Záleží nám na tom, aby pre žiadne dieťa nebol poplatok prekážkou v účasti na našich akciách. V prípade, že je pre Vás cena privysoká – môžete v prihláške požiadať o príspevok z Fondu na podporu riešiteľov (FPR). V takom prípade, prosím, stručne uveďte dôvod a my sa Vám po skončení prihlasovania ozveme.

Doprava

Detailné informácie ohľadom dopravy zašleme prihláseným účastníkom mailom. Na stretnutie k spoločnej doprave treba prísť 30 minút pred odchodom vlaku. Miestenky zabezpečia organizátori.

Organizátor si vyhradzuje právo akciu zrušiť pre nedostatok prihlásených. 

 

Prihláška

Prihlasovanie na Kockatý víkend je ukončené z dôvodu naplenenia kapacity. V prípade, že by ste chceli prihlásiť dieťa ako náhradníka/(-čku), tak nám napíšte na kockaty@p-mat.sk. Ak sa uvoľní miesto, tak sa Vám ozveme.

 

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať hlavného vedúceho akcie:
Adam Šánta, +421 911 159 569, kockaty@p-mat.sk.

 

Galéria