Skip to content

Víkendová akcia nielen pre riešiteľov našich súťaží, ale pre všetky deti, ktoré sú v 5. – 9. triede ZŠ alebo príme až kvarte osemročných gymnázií.

Vítaní sú všetci fanúšikovia matematiky a fyziky, ktorí chcú zažiť víkend nabitý zábavou, hrami, novými kamarátmi a prednáškami.

Aktuality

Po dvoch rokoch nám pandemická situácia znova dovoľuje zorganizovať Kockatý víkend. Bude sa konať 3. – 5. júna 2022 v ŠVP Lazy pod Makytou. Prihlasovanie prebieha nižšie na tejto stránke do 22. mája 2022 alebo do naplnenia kapacity.

Účastnícky poplatok

Účastnícky poplatok je 65 €. V cene je zahrnutá strava 5-krát denne, pitný režim, ubytovanie, celodenný program a objednaný autobus z Púchova do Lazov pod Makytou a späť. (Lístky na vlak si každý účastník zabezpečuje sám.)

Poplatok, prosím, uhraďte do termínu na prihlásenie (22.5.) na účet P-MATu:

IBAN: SK14 1100 0000 0026 2917 6328 SWIFT: TATRSKBX

Pri platbe prosím použite variabilný symbol, ktorý sa zobrazí po odoslaní elektronickej prihlášky a tiež Vám príde e-mailom.

Záleží nám na tom, aby pre žiadne dieťa nebol poplatok prekážkou v účasti na našich akciách. V prípade, že je pre Vás cena privysoká – môžete v prihláške požiadať o príspevok z Fondu na podporu riešiteľov (FPR). V takom prípade, prosím, stručne uveďte dôvod a my sa Vám po skončení prihlasovania ozveme.

Doprava

V prípade dostatočného záujmu budeme organizovať spoločnú dopravu vlakom z Bratislavy a z Košíc a naspäť. Deti sa môžu pripojiť a vystúpiť aj v iných staniciach na trati týchto vlakov.

Individuálne príchody do Lazov pod Makytou si, prosím, naplánujte v piatok medzi 15:00–15:15 a odchody v nedeľu medzi 12:30–12:45.

Detailné informácie o časoch stretnutí na stanici v Bratislave a Košiciach a kontakty na vedúcich dopravy Vám pošleme po skončení prihlasovania.

 

V súvislosti s odporúčaným testovania detí a vedúcich pred akciou budeme reagovať na aktuálnu pandemickú situáciu. Všetky detailné informácie Vám zašleme po skončení prihlasovania.

Organizátor si vyhradzuje právo akciu zrušiť pre nedostatok prihlásených.

Prihláška

Prihlasovanie na kockatý víkend je kvôli naplneniu kapacity uzavreté.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte ozvať hlavnej vedúcej akcie

Michaela Rusnáková

+421 904 501 898

kockaty@p-mat.sk

Galéria