Skip to content

Víkendová akcia nielen pre riešiteľov našich súťaží, ale pre všetky deti, ktoré sú v 5. – 9. triede ZŠ alebo príme až kvarte osemročných gymnázií.

Vítaní sú všetci fanúšikovia matematiky a fyziky, ktorí chcú zažiť víkend nabitý zábavou, hrami, novými kamarátmi a prednáškami.

Aktuality

Aj túto jeseň sa uskutoční Kockatý víkend! Bude sa konať 21. – 23. októbra 2022 v ŠVP Lazy pod Makytou.

Prihlasovanie prebieha nižšie na tejto stránke do 10. októbra 2022 alebo do naplnenia kapacity. 

 

Účastnícky poplatok

Účastnícky poplatok je 75 €. V cene je zahrnutá strava 5-krát denne, pitný režim, ubytovanie, celodenný program a objednaný autobus z Púchova do Lazov pod Makytou a späť. (Lístky na vlak si každý účastník zabezpečuje sám.)

Poplatok, prosím, uhraďte do termínu na prihlásenie (10.10.) na účet P-MATu:

IBAN: SK14 1100 0000 0026 2917 6328 SWIFT: TATRSKBX

Pri platbe prosím použite variabilný symbol, ktorý sa zobrazí po odoslaní elektronickej prihlášky a tiež Vám príde e-mailom. 

Záleží nám na tom, aby pre žiadne dieťa nebol poplatok prekážkou v účasti na našich akciách. V prípade, že je pre Vás cena privysoká – môžete v prihláške požiadať o príspevok z Fondu na podporu riešiteľov (FPR). V takom prípade, prosím, stručne uveďte dôvod a my sa Vám po skončení prihlasovania ozveme.

Doprava

V prípade dostatočného záujmu budeme organizovať spoločnú dopravu vlakom z Bratislavy a z Košíc a naspäť. Deti sa môžu pripojiť a vystúpiť aj v iných staniciach na trati týchto vlakov. 

Individuálne príchody do Lazov pod Makytou si, prosím, naplánujte v piatok medzi 15:00–15:15 a odchody v nedeľu medzi 12:30–12:45. 

Detailné informácie o časoch stretnutí na stanici v Bratislave a Košiciach a kontakty na vedúcich dopravy Vám pošleme po skončení prihlasovania.

 

V súvislosti s odporúčaným testovaním detí a vedúcich pred akciou budeme reagovať na aktuálnu pandemickú situáciu. Všetky detailné informácie Vám zašleme po skončení prihlasovania. 

Organizátor si vyhradzuje právo akciu zrušiť pre nedostatok prihlásených. 

 

Prihláška

Prihlasovanie je ukončené z dôvodu naplnenia kapacity

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok neváhajte kontaktovať hlavnú vedúcu akcie

Michaela Rusnáková

kockaty@p-mat.sk

0904501898

 

Galéria