Skip to content

DENNÝ TÁBOR
P-MATu a Accenture

Zaujíma ťa, ako funguje ľudské telo? Vieš, ako sa dá plávať v piesku? Videl/a si už naozajstnú levitáciu alebo spievajúcu kovovú rúru? Chcel/a by si zistiť, ako sa medzi sebou rozprávajú telefóny či ako počítajú počítače? Týmto a kope ďalším otázkam spolu prídeme na stopu! 

S nami sa určite nudiť nebudeš, spoznáš nových kamošov a zahráme si spolu skvelé hry.

Aktuality

Počas doobedia deti čaká odbornejší program – dozvedia sa mnoho úžasných faktov z biológie, potrápia si hlavu pri matematických rébusoch, vyskúšajú si na vlastnej koži množstvo fascinujúcich fyzikálnych a chemických experimentov, počas ktorých sa hravou a zábavnou formou naučia niečo nové. Okrem toho pre deti pripravujeme aktivity zamerané na kreativitu, logické myslenie a spoluprácu v tíme.

Pre koho je tábor určený?

Denný tábor pre deti zamestnancov Accenture v 3. – 7. ročníku na základných školách (či v príslušných ročníkoch 8-ročných gymnázií) sa uskutoční v termíne 15. – 19. júla 2024.

Kde?

Tábor pre približne 20 účastníkov bude prebiehať v priestoroch Accenture Campus Lab na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave. Obed pre deti bude počas celého týždňa zabezpečený.

Cena?

Cena za tábor predstavuje 65 € na účastníka na týždeň. Celková cena tábora je 220 €, pričom suma 155 € je tento rok poskytnutá od Accenture Slovensko.

Prihláška

Prihlasovanie trvá do 30. júna 2024 alebo do naplnenia kapacity.

Denný tábor Accenture 2024

Údaje o dieťati

Údaje o zákonnom zástupcovi

Súhlasím so zverejnením týchto údajov dieťaťa na Zozname kontaktov, ktorý dostanú všetci účastníci

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Renáta Klimanová

+421 917 123 296

tabor@p-mat.sk